Mesaj gönder

Otomotiv ve Ebike lcd ekranı

December 13, 2022

son şirket davası hakkında Otomotiv ve Ebike lcd ekranı

 

Team Source Display, Otomotiv ve E-bisiklet endüstrisi için lider bir ekran çözümleri sağlayıcısı olmaya kendini adamıştır.Şirketin Otomotiv ve E-bisiklet teşhir işindeki stratejisi, otomotiv standartlarını karşılayan küçük ve orta ölçekli TFT LCD Ekran çözümlerini teşvik edip geliştirerek Otomotiv ve E-bisiklet endüstrisindeki müşterilerin güvenini ve takdirini kazanmaktır.

 

Artık otomotiv üreticileri için renkli TFT LCD ekran ve monokrom lcd modülü dahil olmak üzere eksiksiz ekran çözümleri serisi sunuyoruz.

 

Çözümlerimiz aşağıdakileri destekler ve müşterilerin tasarım ihtiyaçlarını karşılamak ve yüksek verimli LCD ekran çözümleri sağlamak için özelleştirilmiş hizmetler sunar.

 

Team Source Display, elektrikli bisiklet üreticileri için müşterilerin güneş ışığında okunabilen transflektif LCD ekran, vurgulu LCD ekran ve özelleştirilmiş LCD ekran gibi çeşitli LCD ekranlar arasından seçim yapmalarını sağlar.E-bisiklet pazarına odaklanmaya devam edeceğiz ve gelecekte müşterilere verimli LCD ekran çözümleri sunacağız.

 

Otomotiv ve E-bisiklet ürünleri için ekran çözümleri arıyorsanız, lütfen gereksinimlerinizi şimdi bize gönderin.

 

son şirket davası hakkında Otomotiv ve Ebike lcd ekranı  0

son şirket davası hakkında Otomotiv ve Ebike lcd ekranı  1

 

 

 

                                                                                   

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Polly
Tel : 86-755-28225963
Kalan karakter(20/3000)